Vragenlijst ‘interessepeiling elektrisch autodelen in De Kempen’

Heeft u geen auto, maar wel af en toe een auto nodig? Of heeft u er wel een, maar vindt u die eigenlijk te duur? Of heeft u juist een tweede auto nodig? In deze gevallen kan een deelauto een oplossing zijn.  

De vereniging KempenEnergie wil graag in de Kempen een deelauto project opzetten 
Daarmee kunt u door middel van een abonnement gemakkelijk elektrische auto’s delen. Via een systeem reserveert u een auto als u die nodig heeft. En u heeft geen zorgen over de aanschaf, het onderhoud en alle andere kosten van een auto (zoals de wegenbelasting en de verzekering).  

Vult u de vragenlijst ‘interessepeiling elektrisch autodelen in De Kempen’ in?  
Daarmee ziet KempenEnergie hoe groot de interesse is in deelauto’s. Het vraagt maar een paar minuten van uw tijd. Met de uitkomsten ervan kan KempenEnergie het project verder vormgeven.  
 
Bij veel animo van huurders van WSZ bekijken wij hoe we het project kunnen ondersteunen 
Want wij geloven dat het gebruik van deelauto’s kan bijdragen aan uw woongenot en de leefbaarheid van de omgeving waarin u woont.  

Klik op deze link om naar de vragenlijst te gaan.  

Deel deze pagina

Print pagina
Vragenlijst ‘interessepeiling elektrisch autodelen in De Kempen’

Andere berichten

Bekijk alle berichten »

Woondeal voor 45.000 nieuwe woningen in regio Zuidoost Brabant

Maandag 13 maart 2023

Provincie Noord-Brabant, 21 gemeenten en 13 woningcorporaties tekenen samen met minister Hugo de Jonge voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, de regionale woondeal Zuidoost Brabant

Lees verder

RRS maakt de dakgoten schoon

Dinsdag 7 maart 2023

RRS (Riool Reinigings Service) is gestart met het schoonmaken van de dakgoten bij alle woningen van WSZ

Lees verder

Verhuur woningen plan Leeuwerik start woensdag 15 maart

Dinsdag 7 maart 2023

U kunt van woensdag 15 maart t/m woensdag 22 maart reageren op deze woning op wooniezie.nl

Lees verder